Локо (ГО) пречупи адаша от Мездра

Локомотив (Горна Оряховица) надигра Локомотив (Мездра) с 2:0. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападна Трета лига. Стана здрав мач по всички части на терена.

В Локо (ГО) респектирани от адаша от Мездра

През първото полувреме никой не взе превес. Кристиян Райчев уцели гредата в 20-ата минута. Още няколко удара отправиха домакините. Гостите пък проведоха опасни контраатаки, които за малко да завършат попадение. След почивката футболистите от Горна Оряховица бяха по-добри.

Локо (Мездра) е готов за битката в Горна Оряховица

В 70-ата минута изпълниха корнер, Мартин Минчев стреля с глава, Васил Асенов изби, но след добавката на Стефан Иванов резултата беше открит. Влезлият като резерва Димитър Байдаков пък подаде и Стефан Неделчев се разписа с глава в 75-ата минута.