Без голове в Мездра

0:0 приключиха в Мездра местния Локомотив и едноименния тим на град Левски. Двубоят е от 27-ия кръг на Северозападна Трета лига. Стана интересен и оспорван мач. Домакините бяха по-дейни и създадоха по-чисти голови положения. Първата опасност обаче беше пред вратата им.

Локо (Мездра) иска три точки

В 9-ата минута Васил Сапунджиев върна леко топката към Васил Асенов, Леон Илиев от гостите стигна пръв до нея, но мездренския страж плонжира в краката му и предотврати сигурен гол. „Железничарите отвърнаха с триходова комбинация Ваньо Иванов, Пламен Венелинов, Михаил Иванов, като последния не уцели вратата в 17-ата минута. В 22-ата пък Венелинов не се възползва от центриране на Ваньо Иванов. Най-добрата възможност пропиля Михаил Иванов в 34-ата минута, когато се размина с топката, центрирана от Венелинов. Тази картина се запази и след почивката.

Левски (Левски) не се притеснява от добрите игри на Локо (Мездра)

В 51-ата минута Светослав Валериев излезе на стрелкова позиция, но шутира слабо и неточно. Секунди по-късно Ваньо Иванов на два пъти се опита да прехвърли Васил Тодоров, но без успех. В 71-ата минута Тихомир Тодоров пробва странична ножица, но топката премина над вратата.