Колев: Няколко човека не успяха да се събудят

Старши треньорът на Берое Петър Колев сподели първите си впечатления след поражението на тима с 0:1 от Ботев (Враца) в мач от 18-ия кръг на efbet Лига.

Нов гол на Бабунски пречупи Берое във Враца

"Изиграхме доста слабо първо полувреме. Не успяхме да се приспособим към тежкия терен. Допуснахме три контраатаки, от които получихме и гол. Имахме две ситуации, но не успяхме да ги реализираме. Няколко човека не успяха да се събудят в този ранен час.

Имахме натиск, имахме и ударите, но не стигнахме до чисто голово положение. През втората част имаше желание, доволен съм, но липсваше попадението", заяви Колев.