Алексис Санчес аут за поне 15 дни

Чилийският нападател на Интер Алексис Санчес е с контузия на флексора и ще бъде извън терените за поне 15 дни. Така наставникът на “нерадзурите” Симоне Индзаги няма да може да разчита на футболиста за важния мач с лидера в класирането на Серия “А” Наполи в неделя. Санчес бе сменен още през първото полувреме при загубата на Чили с 0:2 от Еквадор в световна квалификация, а медицинските изследвания са показали, че става дума за травма на флексора на бедрото.

Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес под въпрос за сблъсъка с Наполи

32-годишният Алексис Санчес има 10 мача и 1 гол във всички турнири от началото на сезона. Той все още няма попадение в Серия “А” този сезон, като е изиграл общо едва 211 минути във всички турнири.