Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес под въпрос за сблъсъка с Наполи

Аржентинската звезда на Интер Лаутаро Мартинес и чилийският нападател Алексис Санчес са под въпрос за важния сблъсък на шампионите с Наполи в Серия “А” ноември в Милано. Интер е трети в класирането на Серия “А” с 25 точки, а лидерът Наполи е с 32. С 32 точки на втората позиция е и градският съперник на Интер - Милан.

Санчес трябваше да бъде принудително сменен след 36 минути игра при загубата на Чили от Еквадор с 0:2 в световните квалификации. Алексис е с мускулна травма и все още не е ясно дали ще бъде в състояние да играе срещу “партенопейците”.

Проблеми има и Лаутаро Мартинес, който игра само едно полувреме в мача между Аржентина и Бразилия. Той бе сменен на почивката на двубоя в Сан Хуан. На този етап изглежда, че няма нищо по-сериозно с Мартинес и би трябвало той да е готов за мача в неделя, но вероятно в следващите дни ще стане ясно със сигурност.