Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Сепси с Ради Димитров се добра до равенство като гост

Отборите на Университатя Крайова 1948 и Сепси не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от 15-ия кръг на Лига 1 в Румъния. Двубоят завърши при резултат 1:1. Цял мач за гостите записа българинът Ради Димитров, докато Цветомир Чунчуков не бе в групата за мача.

И двата гола паднаха през второто полувреме. Домакините поведоха в 51-ата минута чрез Клаудиу Балан, но в 57-ата гостите изравниха с гол на Кевин Лукасен.

След този мач двата тима остават залепени в класирането на 12-ата и 13-ата позиция с по 14 точки в актива си.