Трети пореден мач без победа за Груев и Вердер

Илия Груев-младши игра цял мач за Вердер (Бремен) при домакинското равенство 1:1 срещу Санкт Паули от 12-ия кръг на Втора Бундеслига. Младежкият национал за пети път през сезона започна от първата минута и се представи на добро ниво, но отборът му отново разочарова и не успява да се доближи до лидерите в класирането.

Вердер поведе в 62-ата минута с гол на Марвин Дюкш, който се възползва от подаване на Никлас Фюлкруг и прати топката в мрежата. Много скоро обаче Фин Бекер изравни. В края гостите от Хамбург вкараха и второ попадение чрез Симон Макиенок, но то бе отменено заради игра с ръка на датчанина.

Санкт Паули е лидер в класирането с 26 точки, следван от Ян Регенсбург и Шалке 04 с по 22. Вердер е на 10-о място с 16 точки, като няма победа в последните си три мача. В следващия кръг бременци ще гостуват на четвъртия в подреждането Нюрнберг.