Във Вердер отново гласуваха доверие на Илия Груев

Младежкият национал на България Илия Груев записа 11 минути за Вердер (Бремен) при победата с 3:0 над Инголщат 04 като гост в среща от 6-ия кръг на Втора Бундеслига. Това е втори пореден успех за бившия участник в елита, като той вече има 11 точки и е само на една от временния лидер Регенсбург.

Футболистите от Бремен вкараха на два пъти още през първото полувреме. В 24-ата Нико Антониш от състава на домакините си заби автогол, а в 42-ата бившият играч на Байерн Митчел Вайзер удвои. Марвин Дукш реши всичко само три минути след подновяването на играта за втората част.

За Груев-младши това е второ участие за тима през сезона, като той записа 15 минути като смяна и в предишния двубой срещу Ханза (Рощок), също спечелен с 3:0.