ЦСКА (Москва) обърна Криля Советов с късни голове

ЦСКА (Москва) изтръгна победата с 3:1 в домакинството си на Криля Советов от 12-ия кръг на руската Премиер лига. "Армейците" обаче трябваше да правят обрат, като стигнаха до успеха с късни голове.

Иван Сергеев откри резултата за гостите от Самара в 11-ата минута и този резултат се запази до края на първото полувреме.

През втората част московчани излязоха преобразени и успяха да вземат своето. Първо Чидера Еюке възстанови равенството в 57-ата минута, а пълният обрат дойде в края с попадения на Фьодор Чалов в 85-ата и Антон Заболотний в 89-ата минута.

В друг мач от кръга днес Краснодар разби с 4:1 като гост Нижни Новогород. Гжегож Криховяк в 5-ата,

Едуард Сперциян в 56-ата, Александър Черников в 73-ата и Владимир Илин в 76-ата минута вкараха за гостите, които можеха да спечелят и по-убедително, но им отмениха още един гол, а освен това Джон Кордоба пропусна и дузпа. Почетниото попадение за домакините бе дело на Кирил Гоцук в 83-ата минута.

След тези мачове ЦСКА е на 3-ото място с 23-ата минута, Краснодар е 4-и с 21 точки, Криля Советов се намира на 8-ото място с 16 точки, а Нижни Новогород е 10-и с 14 точки. Водач е Зенит с 23 точки, но и мач по-малко.