Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Първоначалните прогнози за травмата на Дзаниоло са оптимистични

В Рома се надяват травмата на Николо Дзаниоло да не е тежка като предишните две контузии на коляното, които извадиха футболиста от терените за дълго време. 22-годишният талант бе сменен принудително още през първото полувреме на мача с Ювентус в неделя вечерта, загубен от “вълците” с 0:1 в Торино. Първоначалните индикации са оптимистични и очакванията са, че става дума за навяхване на коляното. Според “Гадзета дело Спорт” най-вероятно няма увреждане на сухожилията, но тепърва атакуващият халф ще се подложи на по-детайлни изследвания, които да дадат по-голяма яснота за характера на контузията.

При всички положения Дзаниоло почти сигурно ще пропусне двубоя на Рома в Лигата на конференциите с норвежкия клуб Бодьо/Глимт в четвъртък, както и сблъсъка с Наполи в неделя.