Надежда (Доброславци) записа първа победа през този сезон на Югозапад

Отборът на Надежда (Доброславци) победи с 2:0 Рилски спортист в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе първа победа за сезона за домакините. Под ръковоството на новия наставник на домакините Румил Жотев отборът записа две равенства и победа в последните си четири срещи и се отлепи от дъното. Тимът от Доброславци вече е 18-ти с актив от 6 точки, а Рилецо е на 12-та позиция с 16 пункта.

Резултати и класиране след 12-ия кръг на Югозапад

Двете попадения за домакините паднаха преди почивката. Точни за попобедителите бяха Валентин Миленов в 35-ата от дузпа и на Станислав Благоев в 45-ата минути. В следващия кръг Надежда гостува на Банско, а Рилски спортист приема Костинброд.