Надежда препъна ФК Кюстендил

Надежда (Доброславци) врътна 1:1 у дома срещу силния тим на ФК Кюстендил в среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Александър Александров – Аци бе точен от дузпа за гостите в 78-ата минута, а в 83-ата минута домакините, водени от Румил Жотев, останаха с 10 души след червен картон на Кирил Беров. В 94-ата минута обаче Надежда стигна до ремито след дузпа, която бе точно изпълнена от капитана на тима Валентин Миленов.

Под ръководството на младия и амбициозен специалист отборът от Доброславци направи две равенства и се стабилизира, но остава на 19-то място с три точки. След оставката в четвъртък на наставника Николай Николов-Чезето, кюстендилци днес бяха водени от Мартин Йорданов.

ФК Кюстендил пък продължава да няма загуба в Югозападната Трета лига, но прекъсна победната си серия от пет поредни мача. Кюстендилци останаха на 5-то място с актив от 20 точки, а лидерът Балкан има 27 точки.
В следващия кръг ФК Кюстендил приема Костинброд, а Надежда гостува на Ботев (Ихтиман).