Неймар: Миналия сезон видяхме, че не е лесно да спечелиш Лига 1

Пари Сен Жермен надви Лион у дома с 2:1 с победен гол на Мауро Икарди в 93-ата минута. ПСЖ трябваше да обръща резултата, след като Лукас Пакета даде аванс на гостите в 54-ата минута. Неймар пък изравни от дузпа в 66-ата минута, а ПСЖ е убедителен лидер в класирането с 6 победи от 6 мача.

Меси се разсърди на Почетино, но ПСЖ постигна важна победа

“Това беше труден мач, знаехме, че се изправяме срещу страхотен отбор. Винаги е трудно да обръщаш резултата, трябва да тичаш двойно повече, но всички заслужават поздравления за жертвите, които направиха. Много се радвам, че обърнахме резултата на пълен с фенове “Парк де Пренс”. Миналата година видяхме, че не е лесно да се спечели Лига 1. Но сега започваме много добре и трябва да продължаваме по същия начин. Разбира се, че можем и искаме да подобрим като отбор. Много е хубаво, че феновете се върнаха на стадиона, тази атмосфера, неспирната подкрепа”, сподели Неймар след драматичната победа.