Две равенства в първите два мача за деня в Русия

Първите два мача за деня от 6-ия кръг в руската Премиер лига останаха без победител. Двубоите Урал - Ростов и Химки - Нижний Новогород завършиха при резултат 1:1.

В срещата между Урал и Ростов головете паднаха в края на мача. Гостите поведоха чрез Дмитри Полоз в 76-ата минута, но домакините изравниха с попадение на Артьом Максименко в 82-ата минута.

В мача между Химки и Нижни Новогород гостите също първи откриха резултата в 35-ата минута чрез Алексей Козлов, а Денис Глушаков възстанови равенството в 54-ата минута.

След изиграването на тези срещи Нижни Новогород излезе на 9-ата позиция с 8 точки, Химки е 12-и с 6 точки, Ростов е на 14-ото място с 5 точки, а Урал остава на дъното с 2 точки.