Вход / Регистрирай се

Юрген Клоп: Пълна лудост е да се отписва Германия

Юрген Клоп: Пълна лудост е да се отписва Германия

Юрген Клоп смята, че е "пълна лудост да се отписва Германия" на който и да е голям турнир, въпреки играта на отбора до момента и най-вече в последния мач от груповата фаза срещу Унгария. Бундестимът едва стигна до 2:2 с късен гол и се класира втори в "Групата на смъртта" зад световния шампион Франция и пред европървенеца Португалия. 

"Пълна лудост е да отписваш Германия точно в този момент", каза Клоп в интервю за "Билд". "Играхме добре срещу Франция, а срещу Португалия доминирахме така, както малко отбори са го правили в последните години. Да, срещу Унгария се затруднихме доста, но нищо фатално не се случи. Понякога всеки отбор се нуждае от такъв мач. Ще се хвърлим здраво във вторник".

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички