Де Бур: Знаехме, че ще е трудно

Селекционерът на Нидерландия Франк де Бур преживя палитра от емоции по време на двубоя с Украйна от група С на Евро 2020 в Амстердам. “Лалетата” поведоха с 2:0 и контролираха мача, но след извършените промени в края на второто полувреме допуснаха изравняване в рамките на 4 минути. В крайна сметка обаче с късен гол Нидерландия стигна до 3:2.

Нидерландия ликува след най-зрелищния мач от началото на Евро 2020

“Знаехме, че Украйна е добър отбор. Те показаха, че са способни да удържат нашия натиск и да създават моменти. Трябва в следващите си мачове да не позволяваме на съперниците да стигат до толкова опасни положения”, коментира Де Бур.