Болоня си тръгна с точка от Верона, Антов не игра

Отборът на Болоня си тръгна с точка от гостуването на Верона в двубой от 37-ия кръг на Серия А, който завърши 2:2. Българският национал Валентин Антов беше записан като резерва в състава на Синиша Михайлович, но така и не влезе в игра въпреки предварителните очаквания, че ще е дори титуляр.

Антов излиза титуляр срещу Верона

Домакините от Верона излязоха напред в резултата още във втората минута, когато се разписа Марко Фараони. След половин час игра Лоренцо Де Силвестри изравни, а резултатът се запази до края на първото полувреме. Втората част започна по идентичен начин. Домакините излязоха отново напред в резултата в 54-ата минута, когато Никола Калинич вкара втори гол за тима, след като засече центриране отляво в наказателното поле. В 81-ата минута гостите от Болоня стигнаха до изравнително попадение чрез аржентинеца Родриго Паласио, който отблизо засече центриране на датчанина Андреас Сков Олсен. Топката рикошира в главата на защитник на Верона преди да попадне в обсега на Паласио, който изигра по възможно най-добрия начин ситуацията. Така Верона остана на 10-ата позиция в класирането с 44 точки, докато Болоня е 11-и с 41.