Пол Лирола донесе радост на Марсилия

Пол Лирола вкара след края на редовното време и Олимпик Марсилия спечели с 3:2 срещу Лориен като домакин, запазвайки шестото място във френското първенство след мачовете от 33-ия кръг.

Лирола бе точен в първата минута на добавеното време за победата на Олимпик, който изоставаше първи в мача. Терема Мофи изведе гостите напред в 19-ата минута, но Марсилия стигна до пълен обрат между 53-ата и 56-та минута чрез Дмитри Пайе и Лирола.

Мофи вкара отново за Лориен само 14 по-късно, но Пайе асистира на Лирола в добавеното време за крайното 3:2.

По-рано днес Рен измести временно Марсилия от шестото място с победа с 3:0 срещу Анже.