Дреновец измъкна точка в края срещу Партизан

Дреновец и Партизан (Червен бряг) завършиха 1:1 в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се равностоен двубой. През първото полувреме домакините можеха да вземат преднина в резултата. Стражът на тима от Червен бряг Веселин Ганчев обаче спаси опасен удар от фаул на Ангел Каишев. После най-дейният в атаката на Дреновец – Ивайло Андреев подаде топката по голлинията, но никой от съотборниците му не я чукна в мрежата. До почивката гостите не застрашиха нито веднъж Юлиян Весков. Те излязоха за втората част без контузения Дилян Димитров. В 70-ата минута обаче Христо Димов бе най-добре пласиран при изпълнение на корнер и вкара – 0:1. После Александър Александров пропусна да удвои. Накрая Александър Кирилов свали топката с гърди на дузпата, откъдето Александър Веселинов шутира неспасяемо за окончателното 1:1.