Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4 /Почивка/

Севлиево излъга Спартак (Пл)

Севлиево победи гостуващия му Спартак (Плевен) с гол на Николай Банов в средата на второто полувреме. Двубоят е от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се изключително оспорван мач, в който преобладаваше битката, за сметка на головите положения. В 20-ата минута Павел Петков шутира и топката облиза гредата на севлиевската врата. Малко след това Боримир Карамфилов проби, но вместо да стреля, подаде пред голлинията, но никой от Спартак не се възползва. В 52-ата минута настана суматоха през плевенската врата и Валентин Галев успя да избие с крак топката. Илиян Трифонов пък се контузи и на мястото му влезе Николай Банов. Именно той донесе победата на домакините, засичайки с глава центрираната от Атанас Георгиев топка.