СДВР с извънреден брифинг дали ще бъдат допуснати фенове на Левски за дербито с ЦСКА-София

Локо (Дряново) и Левски (Левски) не си вкараха гол

0:0 завършиха в Дряново местният Локомотив и едноименният тим на град Левски. Двубоят бе от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите имаха предимство през първото полувреме. Тогава Кристиян Иванов и на два пъти капитана Евгени Систов имаха възможности да открият резултата, но ги пропиляха. След почивката битката беше равностойна. В 65-ата минута Мартин Ботев изпълни фаул, вратарят на Левски – Васил Тодоров с мъка изби топката в гредата. Останалото беше борба между двете наказателни полета.