Вихър с очакван успех над Първа атомна

Вихър се наложи с 3:1 в Славяново над Първа атомна (Козлодуй) в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Очаквани три точки за домакините, които пропуснаха да бият с по-голям резултат. Първата радост обаче беше за гостите. В 5-ата минута капитанът на Вихър – Светослав Кръстев се размина с топката, Пламен Венелинов я овладя очи в очи с вратаря и откри резултата. Съперникът реагира моментално, но Кристиян Тафраджийски, Ивайло Иванов и Йоан Петков пропуснаха поне да изравнят.

Това все пак се случи в 25-ата минута, когато Милен Тодоров изпълни прецизно фаул. Малко след това Любомир Борисов центрира и Ивайло Иванов с глава направи пълен обрат в резултата. След почивката вихърци пропиляха още няколко отлични възможности за попадение. В 65-ата минута обаче Петков подаде на Тафраджийски, който завърши самостоятелната си акция с гол – 3:1.