Антони Иванов сменен при загуба на Волунтари (видео)

Антони Иванов  с първи гол за Волунтари
Антони Иванов с първи гол за Волунтари

Българският халф Антони Иванов беше титуляр за Волунтари и остана на терена 75 минути при загубата с 1:3 от Астра (Гюргево). В предишния кръг бившият футболист на Газ Метан и Университатя (Крайова) се разписа за равенството 2:2 срещу Сепси, но днес Волунтари претърпя домакинско поражение, което го остави на предпоследното 15-о място.

Астра излезе напред в 14-ата минута с точен изстрел на Алберт Стал. Домакините направиха две принудителни смени още до почивката, а в самия край на полувремето звездата на Астра Константин Будеску се разписа от дузпа и усложни задачата на Волунтари.
В 52-ата минута Валентин Георге вкара трети гол за гостите, а в 70-ата Йон Георге реализира почетното попадение за тима на Иванов.

Волунтари има 17 точки, а след него в подреждането е само Поли Яши. Начело е ФКСБ, който по-късно тази вечер излиза в голямото столично дерби с Динамо (Букурещ).