100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Антони Иванов с първи гол за Волунтари

Антони Иванов  с първи гол за Волунтари

Българският полузащитник Антони Иванов вкара първо попадение с екипа на новия си отбор Волунтари при гостуването на Сепси (Чикчередо), завършило 2:2. Гостите изоставаха с 0:2, но все пак стигнаха до точката. Тя обаче не им помага особено и те са на 14-о място със 17 точки, колкото има и Херманщат зад тях. Сепси е пак на 4-о място с 32 точки, но вече изостава на 5 от 3-ия Университатя Крайова.

Антони Иванов е собственост на Университатя (Крайова), но през есента не намираше място в състава и сега играе под наем до края на сезона във Волунтари, който се стреми да запази елитния си статут.

За домакините като титуляр започна Радослав Димитров, който остана на терена 70 минути и отстъпи мястото си на Андрес Думитреску. Богдан Митря откри резултата в 5-ата минута за Сепси, а Бубакар Фофана удвои в 32-ата.

Антони Иванов върна едно попадение в 58-ата минута след превъзходен свободен удар. А крайното 2:2 направи Александру Стойка десет по-късно. Иначе нисичкият софиянец игра до три минути преди края, когато беше заменен от бразилеца Джон Андерсон.