Александър-Арнолд отговори на Моуриньо

Десният бек на Ливърпул Трент Александър-Арнолд отговори индиректно не мениджъра на Тотнъм Жозе Моуриньо, който след дербито между двата отбора заяви, че по-добрият отбор е загубил. Шампионите спечелиха дербито на върха с гол на Роберто Фирмино в 90-ата минута. Въпреки че основно се защитаваше, Тотнъм имаше две чудесни възможности да поведе в началото на втората част. Двата отбора удариха и по една греда при резултат 1:1. Моуриньо смята, че неговият тим е имал по-чистите ситуации и е трябвало да затвори мача в своя полза. От лагера на Ливърпул, разбира се, не се съгласиха с него.

Трент Александър-Арнолд използва социалните мрежи, за да влезе в тази дискусия с Моуриньо. Десния бек на Ливърпул го направи по лаконичен, но красноречив начин, публикувайки снимка на отбора с радостта от победния гол и коментар, който гласи: "Най-добрият отбор спечели".