Нани се завърна с два гола за "червените дяволи" (видео)

Португалското крило на Манчестър Юнайтед Луиш Нани отбеляза и двата гола за победата с 2:0 над Крю Алекзандра в контрола, играна късно снощи. В мача участие взеха футболисти от резервния състав на "червените дяволи" и играчите, които пропуснаха турнето на шампионите в Азия и Австралия. Неманя Видич изведе Юнайтед с капитанската лента, а другите познати имена в селекцията на Уорън Джойс бяха Антонио Валенсия и Федерико Македа.

Нани, който се появи в игра за първи път от началото на подготовката, откри резултата в 11-ата минута. Португалецът беше фаулиран малко пред наказателното поле и технично завъртя топката, правейки безпомощен вратаря на Крю. Домакините пропуснаха две добри възможности да изравнят, а в 58-ата минута Нани се разписа отново и удвои преднината на "червените дяволи".

КРЮ АЛЕКЗАНДРА - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:2