Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Късни голове донесоха радост на Бордо и Троа

Бордо си осигури място на четвъртфиналите в турнира за Купата на Лигата във Франция след драматична победа при гостуването на Бордо. Защитникът Енрике откри за жирондинци в 50-ата минута, но много скоро Абдулай Дукуре успя да изравни. Победата за Бордо донесе Жусие от дузпа в добавеното време.

По подобен начин напред продължи и отборът на Троа, който надви с 3:2 Тур. Двата състава си размениха по един бърз гол, а на почивката резултатът беше 2:2. Победата на Троа донесе Бенжамин Ниве в 90-ата минута.

Евиан също е на четвъртфинал след 2:1 срещу гостуващия Бастия. Илан даде преднина на корсиканци в 32-ата минута, но с два гола на Даниел Вас Евиан се класира сред най-добрите осем в турнира.

РЕН - БОРДО 1:2 (0:0)
0:1 Енрике (50)
1:1 Дукуре (52)
1:2 Жусие (90) д.

ТРОА - ТУР 3:2 (2:2)
0:1 Бержено (5)