Капитанът на Лудогорец може да изгори за няколко мача след грозна проява (видео)

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков рискува да отнесе няколко мача наказание след вчерашната загуба с 2:3 от Левски на стадион “Георги Аспарухов” от 10-ия кръг на “А” група. Той изигра пълни 90 минути на “Герена”, като се отчете с първи жълт картон за тазгодишното първенство.

Националът на България обаче най-вероятно ще бъде санкциониран сериозно и напълно заслужено, чрез видео запис заради грозната си постъпка в 79-ата минута.

Тогава халфът на “орлите” наплю Борислав Стойчев - на 2:31 на видеото долу. Това стана секунди по-късно, след като Вандерсон намали 2:3 и Валери Домовчийски удари с лакът Козмин Моци при едно единоборство пред наказателното поле на гостите. Именно при последвалото спречкване на играчите от двата тима, Дяков наплю защитника на “сините”.

Левски удари Лудогорец с 3:2 Реферът Георги Кабаков, към който имат претенции и двата отбора заради отсъжданията му, показа само жълти картони в тази ситуация.