Куарешма напомни за най-добрите си дни с изключителен гол (видео)

Крилото на Порто Рикардо Куарешма отбеляза изключително красив гол при победата на "драконите" с 5:0 срещу гостувалия Пасош Ферейра в мач от португалското първенство. Куарешма първо се разписа за 2:0 от дузпа в 40-ата минута, а 5 минути по-късно сътвори истински шедьовър с майсторски шут от границата на наказателното поле.

Вече 31-годишният Рикардо Куарешма е юноша на Спортинг, а в кариерата си е носил фланелките на Барселона, Интер и Челси.

Порто заема втора позиция в класирането след 19 кръга с 43 точки - 6 по-малко от лидера Бенфика и една повече от третия Спортинг.

Снимка: fcporto.pt