Порто само на точка от Бенфика (видео)

Ясин Брахими отбеляза единствения гол за Порто при победата над Витория (Гимараеш) с 1:0. Алжирският национал, който е трансферна цел на Манчестър Сити, беше точен в 30-ата минута след пас на Оливер Торес и донесе ценни три точки на "драконите". Порто доминираше през целия мач, но нападателите на тима направиха множество пропуски. Гостите атакуваха рядко, но през след почивката на няколко пъти създадоха напрежение пред вратата на Порто.

Успехът доближи тима на Юлен Лопетеги само на точка от водача Порто, който обаче има и мач по-малко. На трета позиция във временното класиране е Спортинг (Лисабон).

ПОРТО - ВИТОРИЯ (ГИМАРАЕШ) 1:0
1:0 Брахими (30)

Yacine Brahimi 1:0 | Porto - Vitoria de... by footballTV