И другият българин в Амкар с проблем (видео)

Играещият за Амкар нашенец Петър Занев получи контузия при домакинската загуба на тима с 0:1 от Локомотив (Москва) в двубой от 25-ия кръг на руското първенство. Защитникът започна като титуляр, но получи разтежение в задната част на бедрото и трябваше да напусне игра след само половин час. По това време гостите вече бяха вкарали чрез Петър Шкулетич, който се разписа в 19-ата минута.

Това беше първи мач за Амкар след раздялата с Георги Пеев. Преди няколко дни опитният българин се скара с треньора Гаджи Гаджиев и прекрати договора си с клуба, с което сложи край и на кариерата си.

След днешната загуба тимът от Перм остава на 3 точки от опасната зона, докато Локомотив продължава да е в битката дори за титлата.