ПАОК не победи и без Бербатов (видео)

Без наказания Димитър Бербатов в състава си ПАОК завърши 1:1 при гостуването си на Паниониос в първа среща от четвъртфиналите на турнира за Купата на Гърция. Димитрис Пелкас вкара за тима от Солун след само 15 минути игра, а Йоргос Масурас изравни в 34-ата минута.

Реваншът на "Тумба" е на 11 февруари и се очаква в него участие да може да вземе Бербатов. Както е известно, българинът е със спрени права заради червения си картон от мача с АЕК в неделя. Очаква се той да бъде санкциониран за три срещи.

В другите четвъртфинални двойки съперници са Панатинайкос - Атромитос, Олимпиакос - Астерас и АЕК - Ираклис.