Моуриньо: Радвам се, че спечелихме нови три точки като гост

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо остана доволен от победата с 1:0 в гостуването на Хъл Сити. Успехът на "червените дяволи" дойде доста трудно с попадение на Маркъс Рашфорд в добавеното време. Въпреки това наставникът е доволен и похвали младока.

"Дарих Маркъс с голяма усмивка и с голяма прегръдка. Смятам, че той е страхотен футболист и с него се работи чудесно. Спечелихме ново гостуване и съм доволен от прибавените три точки и от отбелязания гол. Феновете нахлуха на терена да отпразнуват победата, което е част от футбола. Вече свиквам с обстановката тук и живея за подобни моменти. Прекрасно е да се работи с играчи като Златан Ибрахимович всеки ден. Уча много от него. Днес играхме добре, особено през второто полувреме, когато в атака действахме много интензивно. В същото време не позволявахме на Хъл Сити да контраатакува, защото бяхме добре подредени в защита. Всяка загубена топка бързо бе връщана в наше владение. Играчите се раздадоха докрай, а само по този начин може да спечелиш подобни срещи. Ако се чувстваш сигурен и само чакаш съперника да сгреши, няма как да победиш", заяви Моуриньо.