Владо Гаджев игра при тежко поражение на Ковънтри за Купата на Лигата

Отборът на Ковънтри записа тежко поражение при гостуването си на Норич във втория кръг за Купата на Лигата. "Канарчетата" се наложиха с 6:1 на своя "Кероу Роуд" и без особени проблеми се класират за следващата фаза на турнира. Цял мач за гостите записа българинът Владимир Гаджев, но и той не помогна особено на своя тим за по-достойно представяне в този двубой.

Кайл Лафърти даде начало на головата фиеста в 25-ата минута, а Серхи Каньос удвои в 36-ата минута.

Гостите за кратко върнаха интригата в мача като намалиха изоставането си след попадене на Рубен Ламейрас от дузпа в 56-ата минута, но само две по-късно Ръсел Мартин докара нещата до 3:1.

До края на мача домакините нанизаха още три попадения във вратата на съперника дело на Джейкъб Мърфи в 63-ата, Серхи Каньос в 80-ата и Бен Годфри в 86-ата минута.