Левскари посетиха Гаджев в Лондон, той и компания изпуснаха Милуол

Бившият капитан на Левски Владимир Гаджев записа поредните си пълни 90 минути за неговия тим Ковънтри при гостуването на Милуол. Двубоят бе мач от 7-ия кръг на Лига 1 -  третото ниво в английския футбол, като завърши при резултат 1:1.

Гостите поведоха в резултата с гол на Сордел в 23-ата минута. Малко преди това в 20-ата минута Гаджев пробва един от своите специалитети - удар от границата на наказателното поле, но Арчър спаси. През втората част лондончани натиснаха и в 71-ата минута стигнаха до равенството след гол на О`Брайън.

Така Ковънтри остана без победа този сезон, като има актив от четири точки след четири равенства и три поражения. Въпреки това около 800 фенове, пътували с тима, подкрепиха своите играчи, които може да натрупат самочувствие след днешното равенство срещу един от конкурентите за влизане в Чемпиъншип. "Лъвовете" пък изпуснаха шанс да излязат на второ място, само на точка от Болтън, който е с 15 точки. Второто поредно равенство на столичани ги остави на пето място с 12 точки.

Интересното е, че преди срещата на стадион "Дъ Ден" няколко фенове на Левски, които живеят в английската столица, се срещнаха с Гаджев. Националът на България се зарадва от срещата, като си поговори с феновете, които не пропуснаха възможността да се снимат с един от любимците на Сектор "Б" за последните 6-7 години.