Гаджев и компания с трета победа в контролите

Бившият халф на Левски Владимир Гаджев беше титуляр за Ковънтри при победата с 2:0 над Нюпорт в контрола, играна в Южен Уелс. Попаденията за "небесносините" реализираха Джордж Томас и Джордан Уилис. Това беше трети успех в предсезонната подготовка за отбора на българина.

Гаджев игра силно преди почивката, когато отправи няколко опасни удара към вратата на тима от Лига 2. С пропуски се отличи капитанът на Ковънтри Маркъс Тюджий.

Резултата откри Джордж Томас в 45-ата минута след комбинация с Марвин Сордел. Вторият гол беше дело на Уилис, който се възползва от нова асистенция на Сордел и отблизо насочи топката във вратата.