Спас Делев титуляр при победа на Погон

Халфът Спас Делев игра като титуляр при успеха на Погон (Шчечин) с 2:0 като гост срещу Пяст (Гливице) в среща от шестия кръг на шампионата в Полша. Българският национал остана на терена до 87-ата минута, когато беше заменен от Давид Корт. Сея Китано откри резултата за Погон в 26-ата минута, а в добавеното време на двубоя Камил Дригас реализира второто попадение.

В класирането отборът от Шчечин се намира на шестото място с актив от осем точки.
В друга среща от кръга българинът Димитър Илиев игра 90 минути при равенството 0:0 на Висла (Плоцк) срещу Шльонск (Вроцлав). Висла заема осмата позиция с актив от осем точки.