Отборът на Делев се дъни у дома

Отборът на Погон (Шчечин), където играе българинът Спас Делев, записа пореден лош резултат от началото на сезона. Тимът загуби у дома с 0:2 от Шльонск (Вроцлав) и вече три поредни срещи няма победа в актива си. Делев пък се появи в игра едва в началото на второто полувреме, когато отборът му вече бе получил две попадения във вратата си.

Адам Кокошка изведе гостите напред още в 3-ата минута, а в 45-ата Филипе Гонсалвеш удвои в ползе на Шльонск.

Делев опита да раздвижи играта на своя тим през втората част, когато влезе на мястото на Корт в 46-ата минута, но и неговото включване не бе достатъчно за Погон да се върне в мача.

След този мач отборът от Шчечин се намира на предпоследното 15-то място с едва 1 точка в актива си. Шльонск пък е 6-ти с 5 точки в актива си.