Ради Цонев и Лече се издъниха

Бившият младежки национал Радослав Цонев влезе като резерва за Лече при загубата с 1:2  от Виртус Франкавила. Двубоят бе от 28-ия кръг на Лега Про - група С, третото ниво на италианския футбол. Халфът се появи на терена в 64-ата минута при резултата 1:1, но малко след това Абруцесе донесе трите точки на домакините. През първата част Прециозо (40) и Лапоре (43) в рамките на 180 секунди размениха по едно попадение.
В последните минути червени картони получиха Алесандро и Торомино, като двата тима завършиха мача с 10 играчи, но нови голове не паднаха. Така домакините си върнаха на Лече за загубите през есента, в първенството и за Купата.

Поражението прекъсна серията от три поредни победи за "джалоросите", които имат актив от 58 точки, но при победа на Фоджа срещу Юве Стабия на Живко Атанасов, ще загубят първото място в класирането.