Кремена Каменова с нов силен мач в Полша

Българската волейболистка Кремена Каменова изигра поредния си силен мач с екипа на полския Девелопрес СкайРес (Жешув), а отборът й постигна нова (четвърта поредна) победа в Орлен Лигата - с 3:0 (25:12, 25:17, 25:17) като домакин на Атом Трефл (Сопот).

Каменова бе най-резултатна в двубоя с 21 точки (2 аса, 1 блокада, 41 % в атака), а 19 добави сръбската нападателка Адела Хелич (5 блокади, 38 % в нападение). Другата българка в тима - Мирослава Паскова, не се появи в игра.

С актив от 42 точки и 14 победи Девелопрес СкайРес продължава да заема четвърто място във временното класиране, а лидер е Хемик (Полице) с 57 точки и нито една загуба до момента, но и с мач по-малко.

В следващия кръг на 25 февруари от 18:00 ч б.в. Девелопрес СкайРес гостува на Островиец.