Драматична загуба за Андреа Христов и Козенца

Андреа Христов игра цял мач за Козенца, но тимът му загуби с 2:3 гостуването си на Мантова от втория кръг на Серия "Б". Победното попадение за домакините падна в 90-ата минута.

Антонио Фиори откри за Мантова в самото начало след самостоятелен пробив. В средата на първата част плътен шут на Давиде Брагантини изненада стража на Козенца - 2:0.

Гостите реагираха след почивката. В 69-ата минута Томазо Фумаджали върна едно попадение, възползвайки се от отлично подаване на Рикардо Чиерво. В 87-ата минута Андреа Рицо Пина изскочи сам срещу Марко Феста и прокара топката между краката му за 2:2. Последната дума обаче имаха домакините и след центриране от корнер и кратко разбъркване Матео Солини успя да донесе успеха на своя тим.

Козенца има 3 точки след първите два кръга, а единственият отбор с пълен актив е Зюдтирол.