Андреа Христов победи Вальо Антов на старта на Серия "Б"

Козенца победи Кремонезе с 1:0 в първия си мач от новия сезон в Серия "Б". Цял мач домакините записа българският нацианол Андреа Хритов, който получи жълт картон. За гостите пък титуляр бе Валентин Антов, който също остана на терена пълни 90 минути..

Макар да владееше повече топката, отборът на Кремонезе създаде твърде малко възможности пред вратата на съперника.

За сметка на това домакините бяха доста опасни в предни позиции и сериозно притесняваха Антов и колегите му в отбрана.

Единственият гол в мача падна в 30-ата минута, а негов автор бе Томазо Д'Орацио.

Така Козенца взе първите три точки в актива си и гледа с оптимизъм към втория кръг, в който ще гостува на Мантова. За Кремонезе пък предстои домакинство на Карарезе другата седмица.