Петко Христов подписа със Специя за още четири години

Петко Христов подписа със Специя за още четири години

Специя обяви официално, че е подписал нов договор с Петко Христов. Българският национал се обвърза с клуба от Серия Б до 2028 г. От този сезон бранителят е капитан на тима и клубът показа колко държи на него с новия контракт за следващите четири години.

25-годишният бивш футболист на Славия играе в Специя от 2021 година, като изкара период под наем във Венеция, но после се утвърди в защитата на тима. С напускането на гръцкия бранител Димитрис Никулау, Христов трябва да бъде основен партньор в центъра на защитата на Лука Д'Анджело. През миналия сезон той има 19 мача за Специя в Серия "Б" и 3 гола. Единствено серия от контузии му попречи да запише повече двубои.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
3 Коментара
avatar
SexyKiska17
.11/7/2025
😘😘 Искаш ли да си намериш жена за една нощ??? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички