Юмраниеспор на Страхил Попов остана последен след загуба от Фенербахче

Фенербахче постигна драматична победа с 2:1 като гост над Юмраниеспор на Страхил Попов в мач от 20-ия кръг на турската Суперлига. Българският защитник беше титуляр и игра цял мач за своя отбор.

И трите гола паднаха през второто полувреме. Първо гостите от Фенербахче поведоха чрез Миши Батшуай в 73-ата минута, а пет минути по-късно домакините от Юмраниеспор изравниха с гол на Мехмет Умут Найир. И точно когато мачът отиваше към равенство, минута преди края на редовното време хърватинът Томислав Глумак вкара втори гол, с който оформи крайния резултат.

С успеха Фенербахче събра актив от 41 точки и зае второ място във временното класиране, июоставайки с 4 точки от лидера Галатасарай. Юмраниеспор пък е последен с 14 точки с 4 пункта по-малко от първия над “опасната зона” Анталияспор.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"