Бивша звезда от "А" група лиши Манолев от победа (видео)

Отборът на Кубан не можа да запише втора поредна домакинска победа в Премиер лигата. Със Станислав Манолев в състава си "жълтите" стигнаха само до 1:1 срещу новака Анжи. Лоренсо Мелгарехо откри резултата в полза на Кубан в 22-ата минута, но в 59-ата бившият нападател на Черноморец (Бургас) Яник Боли изравни и по този начин Анжи остана в зоната на изпадащите.Кубан беше по-активният отбор и заслужено поведе в средата на първата част, когато Арсен Хубулов излезе зад защитата и подаде на свободния Мелгарехо. Парагаваецът не сбърка и отбеляза петия си гол за сезона. Гостите от Махачкала стигнаха до изравнително попадение в 59-ата минута след комбинация между Камил Агаларов и Боли, който с мощен шут разстреля Александър Беленов.Равенството прати Кубан на 12-о място с 8 точки, а със 7 пункта, колкото имат още Мордовия и Рубин. Отборът на Благой Георгиев обаче е с мач по-малко.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕГОЛМАЙСТОРИПРОГРАМА