Манолев с жълт картон при загуба на Кубан (видео)

Националът Станислав Манолев получи жълт картон при загубата на Кубан (Краснодар) с 1:2 при гостуването на Ростов в 10-ия кръг на руската Премиер лига. Това стана в 77-ата минута на двубоя, когато на терена властваха нервите. Иначе домакините откриха чрез Дмитрий Полоз в 22-ата минута от дузпа. Кубан успя да изравни само 11 минути по-късон, когато се разписда Сергей Ткачов. Отново Полоз беше точен за Ростов в началото на второто полувреме, с което оформи крайния резултат.

Така Ростов събра 18 точки и излезе на четвърто място. Кубан крета 13-и със седем.

"Допуснахме повече грешки и затова загубихме. През второот полувреме имаше повече борба, отколкото футбол", коментира разочаровано треньорът на Кубан Сергей Ташуев.