Тодор Неделев вкара, но в грешната врата (видео)

Пратеният да играе в Трета лига Тодор Неделев имаше нещастието да си вкара автогол при загубата на втория тим на Майнц 05 с 1:2 при гостуването на Вердер (Бремен) II в среща от 12-ия кръг. Българският национал изравни резултата в 52-ата минута, след като в 14-ата минута съотборникът му Юлиан Дерстрьоф беше извел "05" напред. Тошко започна като титуляр и беше заменен в 68-ата минута.В 72-ата минута резервите на Вердер, които до днес бяха на последно място, осъществиха обрата след точен изстрел на Марсел Хилснер. В заключителните минути домакините останаха с 10 души на терена след червен картон на Осман Мане, но и така Майнц II не успя да стигне дори до равенството.Преди два кръга Неделев направи две асистенции. Той играе за втория отбор, тъй като не може да се пребори за място в първия състав.