Тодор Неделев вкара, но в грешната врата (видео)

Пратеният да играе в Трета лига Тодор Неделев имаше нещастието да си вкара автогол при загубата на втория тим на Майнц 05 с 1:2 при гостуването на Вердер (Бремен) II в среща от 12-ия кръг. Българският национал изравни резултата в 52-ата минута, след като в 14-ата минута съотборникът му Юлиан Дерстрьоф беше извел "05" напред. Тошко започна като титуляр и беше заменен в 68-ата минута.

В 72-ата минута резервите на Вердер, които до днес бяха на последно място, осъществиха обрата след точен изстрел на Марсел Хилснер. В заключителните минути домакините останаха с 10 души на терена след червен картон на Осман Мане, но и така Майнц II не успя да стигне дори до равенството.

Преди два кръга Неделев направи две асистенции. Той играе за втория отбор, тъй като не може да се пребори за място в първия състав.