Крайни резултати в Лигата на нациите

Новият турнира на УЕФА Лигата на нациите не разочарова и в неделния ден. В седемте мача паднаха общо 14 гола. Очаквано най-интересно беше на сблъсъка от Лига "А" между Полша и Италия, в който гостите стигнаха до победата с 1:0 с попадение в добавеното време.
По-рано през деня в група 2 на Лига "В" Русия срази още веднъж Турция - този път с 2:0, с което лиши тима на Мирча Луческу от шанс за първото място. Балканското дерби между Румъния и Сърбия от Група 4 на Лига "С" пък завърши наравно - 0:0 КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ Лига на нациите, 14 октомври: Полша - Италия 0:1 0:1 Бираги (90) МИНУТА ПО МИНУТА Израел - Албания 2:0 1:0 Хемед (8) 2:0 Саба (83) МИНУТА ПО МИНУТА Литва - Черна гора 1:4 0:1 Мугоша (10) 0:2 Копитович (35) 0:3 Мугоша (45-дузпа) 0:4 Зорич (86) 1:4 Баравикас (88) МИНУТА ПО МИНУТА

Румъния - Сърбия 0:0МИНУТА ПО МИНУТА Русия - Турция 2:0 1:0 Нойщетер (20) 2:0 Черишев (78) МИНУТА ПО МИНУТААзербайджан - Малта 1:1 0:1 Мускат (37) 1:1 Абдулайев (53) МИНУТА ПО МИНУТАФарьорски острови - Косово 1:1 0:1 Рашица (9) 1:1 Йонсен (51) МИНУТА ПО МИНУТА