Костадинов влезе през второто полувреме при равенство на Арсенал (Тула)

Българският национален халф Георги Костадинов игра 23 минути за Арсенал (Тула) при равенството 2:2 на тима с гостите от Рубин (Казан) в мач от 8-ия кръг на руската Премиер Лига. Костадинов смени в 67-ата минута Кантемир Берхамов. Резултатът по това време бе 1:0. Другият българин в състава на Арсенал (Тула) - Михаил Александров, все още се възстановява от травма и не бе в групата на отбора си за мача.Абдул Кадири Мохамед даде аванс на домакините от Тула в резултата в 12-ата минута, а в 76-ата Зелимхан Бакаев бе точен за 2:0. Само минута по-късно обаче Игор Коновалов изравни, а две минути след това Хорен Барамян пропусна дузпа за казанци. Във втората минута на добавеното време резервата Филип Уремович донесе точката на Рубин, който е седми в класирането с 11 точки. Костадинов и компания пък са 10-и с 9 точки. СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА КЛАСИРАНЕ